Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Łomno

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski(Łomno + 24 km)

399 900 zł59,70 m² 6 698,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 59,7m2, położonego w Gorzów Wielkopolski (66-400) przy ulicy Fabrycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Mostowa

Gorzów Wielkopolski(Łomno + 24 km)

68,63 zł/m²51 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Z przyjemnością przedstawiam elegancki lokal użytkowy na wynajem, który łączy w sobie prestiż, historię i nowoczesny standard pracy. Lokal o powierzchni 60 m mieści się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Gorzów Wielkopolski(Łomno + 24 km)

251 100 zł27,90 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy ofertę sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 27,90 m2, zlokalizowanego na największym osiedlu w Gorzowie Wielkopolskim. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski(Łomno + 24 km)

2 200 zł600 m² 3,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia uzbrojony plac, gorzów wielkopolski Do wynajęcia plac o powierzchni około 600 m2, znajdujący się na działce o powierzchni 1300m2, znajdujący się w okolicach Żwirowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Gorzów Wielkopolski

Zieleniec,Gorzów Wielkopolski(Łomno + 24 km)

92 435 zł973 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka budowlana znajdująca się w Gorzowie Wlkp., obręb Zieleniec. Działka o pow. 973 m2, objęta mpzp - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Media: prąd, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł3 200 m² 35,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki budowlane o łącznej powierzchni 3200m2 przy ulicy Relaksowej w Brodach. Działki wąskie o szerokości od frontu około 13m z poszerzeniem do 16m, niewielki spadek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Murzynowo

Murzynowo(Łomno + 7 km)

91 000 zł1 171 m² 77,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej, idealnej pod realizację wymarzonego domu, położonej w malowniczej miejscowości Murzynowo, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski(Łomno + 24 km)

389 000 zł46,20 m² 8 419,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bardzo atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części miasta. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Piaski,Gorzów Wielkopolski(Łomno + 24 km)

369 000 zł45,93 m² 8 033,96 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 5. piętrze na osiedlu Piaski w Gorzowie Wielkopolskim. Lokal przeszedł gruntowny remont w 2022 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Bałtowska

Koszary,Ostrowiec Świętokrzyski(Łomno + 24 km)

945 000 zł650 m² 1 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 297 m²

Gigantyczny potencjał: 650 m przy głównej drodze! Biznes, inwestycja lub Rezydencja Szukasz nieruchomości, która zarobi na siebie od pierwszego dnia? A może potrzebujesz przestrzeni, która.